Prvi dolazak u Polikliniku Aviva

Nova godina sa sobom nosi izvanrednu priliku za NOVE korisnike naših usluga!

20% popusta za prvi dolazak u Polikliniku Aviva!

Ukoliko vi, vaša obitelj ili prijatelji još niste imali priliku koristiti naše usluge, sada je prava prilika da to učinite jer od 1. do 31. siječnja 2019. godine, u Poliklinici Aviva možete ostvariti do 20% popusta na veliki broj usluga.*

*Popust isključuje sve popuste po drugim osnovama i ne odnosi se na usluge koje obavljaju suradne ustanove, paketne usluge i usluge koje su u cjeniku označene zvjezdicom(*) te se obračunava jednokratno za prvi dolazak.

Pozivom na broj 01/4693-111 ili upitom na info@poliklinika-aviva.hr možete provjeriti je li usluga koju tražite na popustu.

Dođite, upoznajte nas i uvjerite se sami u kvalitetu profesionalnog tima Poliklinike Aviva te kroz naše brojne programe očuvajte svoje zdravlje i zdravi dočekajte sve životne izazove.
Poliklinika Aviva – Vaša zdrava odluka!

Iskoristite svoju priliku i rezervirajte svoj termin odmah na:
tel: 01/4693-111
e-mail: info@poliklinika-aviva.hr