OBAVIJEST O RADNOM VREMENU POLIKLINIKE AVIVA

Poštovani,

Druga faza popuštanja mjera krenula je 4. svibnja 2020. kada, je započeo rad privatnih zdravstvenih sustava u punom opsegu, uz poštovanje posebnih epidemioloških mjera.

Sretni smo da Vas možemo obavijestiti da Poliklinika Aviva od ponedjeljka, 4. svibnja 2020., kreće s novim radnim vremenom i povećanjem opsega pregleda, poštujući sve smjernice epidemioloških mjera koje su propisane i prilagođeni način rada.

Poliklinike Aviva raditi će jutarnju smjenu, od 7-16 sati, od ponedjeljka do petka.

Također, ponovno krećemo i sa obavljanjem sistematskih pregleda, a raspoloživi termini prilagođeni su novom načinu rada.

Informacije možete dobiti pozivom na broj 01/4639-111 ili upitom na e-mail adresu: info@poliklinika-aviva.hr

Rezervirajte svoj termin! 🙂

Sve obavijesti pratite na ovim stranicama.

Poliklinika Aviva

Naručite se:

Molimo ispunite formu kako biste se naručili na lječnički pregled ili uslugu. Obavezna polja označena su zvjezdicom.