OBAVIJEST O RADNOM VREMENU POLIKLINIKE AVIVA

Poštovani,

Druga faza popuštanja mjera krenula je 4. svibnja 2020. kada, je započeo rad privatnih zdravstvenih sustava u punom opsegu, uz poštovanje posebnih epidemioloških mjera.

Poliklinika Aviva ne radi u subotu 1.8.2020. Fizikalna terapija, fitnes i bazen neće raditi subote: 25.7., 1.8., 8.8, 15.8.

Poliklinike Aviva radi prema redovnom radnom vremenu, uz pridržavanje propisanih mjera.

Obavljamo i sistematske preglede, a raspoloživi termini prilagođeni su novom načinu rada.

Informacije možete dobiti pozivom na broj 01/4639-111 ili upitom na e-mail adresu: info@poliklinika-aviva.hr

Rezervirajte svoj termin! 🙂

Sve obavijesti pratite na ovim stranicama.

Poliklinika Aviva

Naručite se:

Molimo ispunite formu kako biste se naručili na lječnički pregled ili uslugu. Obavezna polja označena su zvjezdicom.