OBAVIJEST O BLAGDANSKOM RADNOM VREMENU POLIKLINIKE AVIVA

Poštovani,

Obavještavamo Vas da će:

• Poliklinika Aviva na Badnjak 24.12.2020. i Staru godinu 31.12.2020. raditi skraćeno, do 12 sati.
  • 2.1.2021. (subota) neće biti radna subota te neće raditi odjel fizikalne terapije niti MR.
  • Radno vrijeme ostalih subota u siječnju, potrebno je provjeriti pri naručivanju i rezervaciji termina.

Poliklinike Aviva radi prema blagdanskom radnom vremenu, uz pridržavanje propisanih mjera.

Informacije možete dobiti pozivom na broj 01/4639-111 ili upitom na e-mail adresu: info@poliklinika-aviva.hr

Rezervirajte svoj termin! 🙂

Poliklinika Aviva

Naručite se:

Molimo ispunite formu kako biste se naručili na lječnički pregled ili uslugu. Obavezna polja označena su zvjezdicom.