Pridruži se našem timu!

Tražiš posao? Komunikativna si i ljubazna osoba? Sad je vrijeme da se pridružiš našem timu u kontaktnom centru Poliklinike Aviva !

OPIS POZICIJE I RADNIH ZADATAKA :

• Komunikaciju s klijentima te odgovaranje na upite putem telefona, elektroničke pošte i društvenih medija
  • Pružanje informacija o uslugama te rezervacija termina
  • Komuniciranje s drugim odjelima Poliklinike vezano uz raspoloživost i promjenu dogovorenih termina i druge svakodnevne aktivnosti
  • Evidencija relevantnih podataka o klijentima u sustavu te obavezno znanje engleskog jezika.

Kandidati trebaju dostaviti sljedeće dokumente:

• Zamolbu
  • Životopis

Radno iskustvo: nije uvjet
Stručna sprema: SSS

Rok za prijavu je: 19.7.2019.

Molimo zainteresirane kandidate da prijave dostave na priloženu e-mail adresu: uprava@poliklinika-aviva.hr

Poliklinika AVIVA

tel.: 01/4693-101