Centar za regulaciju tjelesne težine

Centar za regulaciju tjelesne težine odlikuje individualan i multidiscipliniran pristup.

Stručni tim Poliklinike Aviva sastavljen od liječnika – interniste i fizijatra, nutricioniste i kineziologa, multidiscipliniranim stručnim pristupom predlaže rješenja za regulaciju tjelesne težine. Cilj nije veliki gubitak tjelesne težine u kratkom vremenskom periodu, nego postupan gubitak kilograma tijekom dužeg vremena i održavanje izgubljenih kilograma. Suvremeni način života obilježen dugotrajnim cjelodnevnim sjedenjem, manjkom tjelesne aktivnosti te unosom brze i nezdrave hrane, uglavnom rezultira povećanom tjelesnom težinom ili debljinom, koje opet uvjetuju dodatno smanjivanje tjelesne aktivnosti, čime se zatvara začarani krug. Debljina i mršavljenje veliki su zdravstveni problemi i zahtijevaju multidisciplinarni pristup s obzirom da je debljina usko povezana sa kardiovaskularnim oboljenjima, dijabetesom i malignim bolestima. Nakon vađenja krvi i mogućeg testiranja intolerancije na hranu, u dogovoru s našim stručnjacima možete izabrati između nekoliko programa za regulaciju tjelesne težine.

Programi SLIM & FIT:

Slim&Fit I (prvi dolazak u Centar) Slim&Fit II (trajanje iduća 3 mjeseca) Slim&Fit III (trajanje iduća 3 mjeseca)

Na donjim linkovima možete pogledati i poslušati savjete naše nutricionistice Mirele Marić i kineziologice Ivančice Vadjon te saznati kako prehrana i kretanje utječu na zdravlje srca.

Kliknite na fotografije kako bi otvorili video!

NARUČITE SE
ODJELI UKLJUČENI U OVAJ CENTAR IZVRSNOSTI:
Medicinski fitnes
Nutricionističko savjetovalište