45 godina Poliklinike

S radošću i veseljem obilježili smo 45 godina postojanja Poliklinike Aviva. Ova obljetnica ujedno je i prilika za zahvalu svim našim pacijentima i djelatnicima Poliklinike. Na našu bogatu povijest gledamo s ponosom i poštovanjem jer svaka uspješno izliječena bolest i svaka podrška koju smo pružili pacijentima zapravo čini srž našeg postojanja i glavni je razlog zbog kojeg priča o Poliklinici Aviva traje već četiri i pol desetljeća.

Svjetionik zdravlja u moru života

Poliklinika Aviva je svjetionik zdravlja u moru života već dugih 45 godina. Kako bismo obilježili ovu zaista važnu obljetnicu, okupili smo naš tim na snimanju milenijske fotografije. U videu pogledajte više detalja o kreiranju ove posebne fotografije te o Poliklinici i ključnim porukama naše ravnateljice dr. sc. Nevenke Kovač, dr. med.

fotka_za_video

Proslava 45 godina postojanja

U našoj galeriji slika možete pogledati kako smo obilježili 45 godina postojanja.