Stručni tim Poliklinike Aviva sastavljen od liječnika – internista, fizijatra i nutricionista, multidiscipliniranim stručnim pristupom, predlaže rješenja za regulaciju tjelesne težine.

Cilj nije veliki gubitak tjelesne težine u kratkom vremenskom periodu, nego postupan gubitak kilograma tijekom dužeg vremena i održavanje izgubljenih kilograma. Suvremeni način života obilježen dugotrajnim cjelodnevnim sjedenjem, manjkom tjelesne aktivnosti te unosom brze i nezdrave hrane, uglavnom rezultira povećanom tjelesnom težinom ili debljinom, koje opet uvjetuju dodatno smanjivanje tjelesne aktivnosti, čime se zatvara začarani krug.

Debljina i mršavljenje veliki su zdravstveni problemi i zahtijevaju multidisciplinarni pristup s obzirom da je debljina usko povezana sa kardiovaskularnim oboljenjima, dijabetesom i malignim bolestima. S našim stručnjacima možete doći do željenog cilja na zdrav i siguran način!

Liječnici

Pogledajte sve

Pošaljite upit za usluge iz ovog centra zdravlja

Ovdje možete opisati svoj zdravstveni probem ili za što se želite naručiti.
E-mail adresa
Telefon

Dajem suglasnost da Poliklinika Aviva koristi moje osobne podatke za kontaktiranje elektroničkim putem o promotivnim aktivnostima i novostima (opcionalno).