Digitalna inovacija iz Avive: Naši pacijenti prvi u Hrvatskoj nalaze mogu primiti direktno u mobilnu aplikaciju

S ponosom najavljujemo da svi klijenti naše Poliklinike od sada svoje nalaze mogu primiti direktno u aplikaciju Meddox! Ova digitalna inovacija, prva takva na domaćem tržištu, našim će pacijentima omogućiti da sve svoje nalaze imaju sigurno spremljene nadohvat ruke, a našim liječnicima da brzo i jednostavno dobiju cjelovit uvid u zdravstveno stanje svojih pacijenata.

Kao prva domaća Poliklinika koja ove godine obilježava čak 45 godina rada, Aviva kontinuirano ulaže u svoje poslovanje, prati najnovija dostignuća i koristi najsuvremeniju tehnologiju koja omogućuje brzu i kvalitetnu dijagnostiku, a uz to veliku pažnju posvećuje upravo svojim pacijentima, tražeći načine za unaprjeđenje njihovog korisničkog iskustva.

meddox promo

S obzirom na rapidnu digitalizaciju svih aspekata života suvremenog čovjeka, ali i sve veću potrebu za preuzimanjem kontrole nad svojim zdravljem i svojim zdravstvenim podacima, Aviva je, kao jedna od prvih medicinskih ustanova u Hrvatskoj, odlučila dodatno osnažiti svoje pacijente i pomoći im u stvaranju digitalne baze njihovih medicinskih nalaza koja će im pomoći da donose bolje odluke za svoje zdravlje. Partnera za to pronašli smo u health-tech startupu Meddox, prvoj domaćoj digitalnoj platformi koja svojim korisnicima omogućuje sigurno pohranjivanje i upravljanje medicinskom dokumentacijom, a kojoj je svoje povjerenje poklonilo već više od 24 tisuće korisnika.

“Poliklinika Aviva poznata je po kontinuiranom podizanju ljestvice standarda u privatnom zdravstvu. Uvođenjem dodatne usluge za naše pacijente kroz suradnju s Meddoxom, jačamo kvalitetu usluge, zadovoljstvo i iskustvo pacijenata te svoju poziciju pionira preventivne medicine kao najveća i najmodernija privatna poliklinika na jednoj lokaciji u Zagrebu i Hrvatskoj.”, izjavila je dr. sc. Nevenka Kovač, dr.med., ravnateljica Poliklinike Aviva povodom lansiranja nove usluge.

meddox promo 2

Primanje nalaza direktno u aplikaciju inovacija je koja će Avivinim pacijentima omogućiti da se u potpunosti posvete svom zdravlju i liječenju sigurni da će im njihovi nalazi, kada im zatrebaju, biti nadohvat ruke.

“Misija Meddoxa je pacijentima i zdravstvenim ustanovama pružiti digitalne alate za unapređenje zdravlja i poboljšanje ishoda liječenja. Integracijom Meddoxa i Poliklinike Aviva, omogućili smo pacijentima Poliklinike Aviva da nadohvat ruke imaju cjelovitu medicinsku dokumentaciju kao preduvjet za donošenje kvalitetnih i preciznih odluka o liječenju. Pored toga, pacijenti Avive imaju mogućnost koristiti i sve ostale funkcionalnosti aplikacije Meddox, poput podsjetnika za uzimanje lijekova i podsjetnika za kontrolne preglede, čime se direktno utječe na poboljšanje ishoda liječenja. Ponosni smo što je Poliklinika Aviva prepoznala Meddox kao partnera za uvođenje digitalnih inovacija u pružanju zdravstvenih usluga i veselimo se daljnjim zajedničkim projektima!”, zaključuje Gordana Gregurić Čičak, dr. med., glavna izvršna direktorica tvrtke Meddox Digital.

Aplikacija Meddox je potpuno besplatna za preuzimanje i korištenje.

Posljednju verziju aplikacije pronađite na Google Playu, App Storeu ili na poveznici.