Novo! "Avivin zdravljak" zdravstveno - edukativni paneli

Avivin zdravljak

Za vas smo pripremili novi poseban format druženja - AVIVIN ZDRAVLJAK. Riječ je o seriji edukativnih panela na kojima ćemo okupljati stručnjake, ljude iz javnog života i pacijente te obrađivati različite zdravstvene teme.

Naš cilj je problematizirati aktualne javnozdravstvene teme i istaknuti potencijalna rješenja.

Uključujemo stručnjake iz naše poliklinike koji će održati zanimljive panele i radionice te druge aktivnosti uz goste paneliste, uključujući i gostovanja poznatih osoba koje će podijeliti svoja osobna svjedočanstva vezana uz teme radionica.

Postanite dio pozitivnog koraka u rješavanju aktualnih javnozdravstvenih problema. Očekuje Vas zanimljiv sadržaj i pogodnosti.

Vidimo se u Trpinjskoj ulici 7!

Prvi Avivin zdravljak: "Život u sjeni migrene i ostalih glavovobolja"

Prva u nizu tema kojima će se baviti „Avivin zdravljak“ je migrena te ostale vrste glavobolja. Prema dostupnim podacima, u Hrvatskoj od migrene pati čak 400 tisuća Hrvata. Migrena je neurološki poremećaj koji može trajati od nekoliko sati do nekoliko dana i pritom znatno utjecati na sposobnost obavljanja uobičajenih dnevnih aktivnosti. Radi se o ozbiljnom medicinskom stanju koje, ako se ne liječi i ne tretira pravilno, može dovesti i do ozbiljnih posljedica.

Vrijeme i mjesto održavanja: 10.5.2023. u 18:00 h, u Poliklinici Aviva, Trpinjska ul. 7.

Sudionici:

•  Liječnici i stručnjaci:

prim.dr.sc. Miljenka Jelena Jurašić, neurologinja Poliklinike Aviva

doc. prim. dr. sc. Sandra Morović, dr. med., neurologinja Poliklinike Aviva

bacc.physioth. Ana Pučić, fizioterapeutkinja Poliklinike Aviva, voditeljica Odjela za fizikalnu terapiju

prof.dr.sc. Marina Krpan, potpredsjednica Udruge Migrena Hrvatska

•  Gost:

Lana Klingor Mihić

• Pacijenti / publika

Partneri teme:

• Udruga Migrena Hrvatska

Broj mjesta je ograničen, stoga se na vrijeme prijavite na:

marketing@poliklinika-aviva.hr

s Vašim podacima (ime i prezime, datum rođenja) i kontakt telefonom.

Srdačan pozdrav!

Vaša Poliklinika Aviva