Preselili smo se i počeli s radom! Naša adresa je Trpinjska ulica 7

Nastavljamo brinuti o Vašem zdravlju na novoj lokaciji, gdje nudimo mnogo više: nova oprema, nove djelatnosti i usluge u ugodnom i uređenom prostoru.

Preselili smo se na novu lokaciju!

20. travnja 2023. počeli smo s radom na novoj lokaciji, u Trpinjskoj ulici 7.

Zahvalni za sve što smo proživjeli tijekom 44 godine rada u Nemetovoj 2, gdje smo stekli veliko povjerenje naših pacijenata, ova promjena za nas znači više prostora, nove djelatnosti, više mogućnosti te još bolju uslugu.

Kao i uvijek, naš cilj je pružiti vrhunsku medicinsku njegu i pažnju koju zaslužuju svi naši pacijenti.

Na novoj lokaciji poliklinika se prostire na više od 2600 četvornih metara. Uz postojeće usluge i čak 30 različitih djelatnosti, na novoj lokaciji uvodimo i nove djelatnosti.

Nove usluge i nova oprema

Uvodimo dnevnu bolnicu što je iskorak u privatnim poliklinikama, također i nove odjele poput anesteziologije, pedijatrije i dentalne medicine. Konstantno unapređujemo preventivnu medicinu, tako prvi na tržištu uvodimo dentalni pregled kao standardni dio sistematskog pregleda.

Naš novi uređaj za magnetsku rezonancu Siemens Magnetom Sola, jedinstven i među najboljima u Hrvatskoj, prvi je 1,5T MR sustav s BioMatrix tehnologijom.

MR uređaj samo je dio nove, suvemene radiološke i dijagnostičke opreme, s kojom Vas čekamo na novoj lokaciji, u Trpinjskoj ul. 7. MR snage 1.5 Tesla, novi CT uređaj i novi rendgen, a dodatno je opremljen i laboratorij koji će na novoj lokaciji biti dostupniji svim građanima.

Poliklinika Aviva s radom u Nemetovoj ulici prestaje 7. travnja, (6. travnja je zadnji radni dan u Nemetovoj 2).

Stoga nas posjetite na našoj novoj adresi u Trpinjskoj ulici 7 i doživite našu novu viziju zdravlja.

Kontakti ostaju isti:

info@poliklinika-aviva.hr

01/4693-111

Pratite nas na ovoj web stranici i društvenim mrežama kako biste na vrijeme saznali sve detalje oko novih usluga.

Hvala na godinama povjerenja, nastavimo zajedno brigu o vašem zdravlju!

Vaša Poliklinika Aviva

Nova web stranica

Nadamo se da Vam se sviđa naša nova web stranica!

Novi web samo je jedan od prvih koraka u našoj velikoj promjeni. Moderniji i intuitivniji dizajn napravljen je s ciljem da vam olakša pristup informacijama o našim uslugama i pruži najbolje iskustvo pregledavanja, uz jednostavno naručivanje.

Svoje prijedloge o sadržaju koji biste voljeli čitati, uvijek možete poslati na: marketing@poliklinika-aviva.hr