Prijavite se na 5. Avivin zdravljak: Putokaz probave

Obavijest: POŠTOVANI, SVA MJESTA SU POPUNJENA! HVALA SVIMA NA INTERESU.

Poliklinika Aviva sa zadovoljstvom predstavlja nadolazeći 5. Avivin zdravljak - događaj posvećen osvjetljavanju ključnih aspekata gastroenterologije pod temom "Putokaz probave - vratite zdravlje na pravi put".

Ovaj edukativni panel osmišljen je kako bi se javnosti pružile temeljite informacije o važnosti probavnog zdravlja, s praktičnim savjetima za njegovo poboljšanje i očuvanje. Temeljeći se na najnovijim istraživanjima i kliničkim iskustvima, događaj će biti ispunjen diskusijama i korisnim savjetima od vodećih stručnjaka Poliklinike Aviva, uz goste koji će iznijeti svoja iskustva. Bit će riječi i o endoskopijama (kolonoskopija i gastroskopija) kao ključnim dijagnostičkim postupcima u gastroenterologiji.

Avivin zdravljak, pod temom:

"PUTOKAZ PROBAVE - VRATITE ZDRAVLJE NA PRAVI PUT"

Događaj će biti posvećen aktualnim i važnim temama iz gastroenterologije, pružajući znanja i savjete kako poboljšati i održavati zdravlje probavnog sustava.

Panel će obuhvatiti sljedeće teme:

• Probavni sustav kao temelj dobrog zdravlja: Rasprava o utjecaju prehrane i životnih navika na probavno zdravlje.
  • Zdravlje jetre: Prevencija i rano otkrivanje ciroze jetre, s naglaskom na prepoznavanje upozoravajućih znakova i strategijama liječenja.
  • Život s IBS-om: Savjeti za svladavanje sindroma iritabilnog crijeva kroz prehranu i upravljanje stresom.
  • GERB: Izazovi i rješenja: Pristupi za upravljanje gastroezofagealnom refluksnom bolešću u svakodnevnici.
  • Kolonoskopija spašava živote: Značaj preventivnih pregleda u otkrivanju raka debelog crijeva.

Panelisti će uključivati stručnjake Poliklinike Aviva:

• dr. sc. Darko Horvat, dr. med., spec. interne medicine, subspecijalist gastroenterologije i hepatologije
  • prim. dr. sc. Vedran Tomašić, dr. med., spec. interne medicine, subspecijalist gastroenterologije
  • Katarina Robić, mag. nutricionizma

Također, i specijalni gosti iznijet će svoja iskustva:

• Siniša Varga, dr. dent. med., bivši ministar zdravlja RH

Moderator:

• Dalibor Bosančić, urednik i voditelj emisije o zdravlju

Ovo je jedinstvena prilika za sve zainteresirane da se upoznaju s najnovijim dostignućima, važnosti prevencije u području gastroenterologije, da postave pitanja i diskutiraju o svojim iskustvima.

• Datum i vrijeme održavanja: utorak, 21.11.2023.; 18 h
  • Mjesto održavanja: Poliklinika Aviva, Trpinjska ulica 7, Zagreb, 1. kat

Zbog ograničenog broja mjesta, pozivamo vas da se prijavite putem e-maila na marketing@poliklinika-aviva.hr.

Veselimo se vašem dolasku!

POŠTOVANI, SVA MJESTA SU POPUNJENA! HVALA SVIMA NA INTERESU.

Poliklinika Aviva

Trpinjska ulica 7, Donje Svetice, Zagreb