Prijavite se na 6. Avivin Zdravljak: "Kronična bubrežna bolest – tihi ubojica modernog doba"

Poliklinika Aviva sa zadovoljstvom predstavlja nadolazeći

Avivin Zdravljak na temu: "Kronična bubrežna bolest – tihi ubojica modernog doba".

Ovaj Zdravljak je osmišljen s ciljem podizanja svijesti o važnosti zdravlja bubrega s posebnim naglaskom na kronične bubrežne bolesti.

Namjera nam je podijeliti ključne informacije o važnosti prevencije i rane dijagnostike bolesti bubrega pri čemu bismo svakako progovorili o pacijentima koji imaju visoki rizik razvoja kronične bubrežne bolesti:

• bolesnici sa šećernom bolesti
  • bolesnici s povišenim krvnim tlakom
  • bolesnici s prekomjernom tjelesnom težinom
  • bolesnici koju su ranije imali sami ili u obitelji neku bubrežnu bolest

Panelisti će uključivati stručnjake Poliklinike Aviva:

• Izv. prof. dr.sc. Mario Laganović, specijalist interne medicine, subspecijalist nefrologije
  • Prim. dr. sc. Marina Peklić, spec. interne medicine, subspecijalist intenzivne medicine i nefrologije
  • Pavica Mojzeš-Wagenhofer, dr. med., specijalist pedijatar, subspecijalist pedijatrijske nefrologije

Na Zdravljaku će sudjelovati i gost koji će iz osobnog iskustva progovoriti o kroničnoj bubrežnoj bolesti, a svoj će doprinos temi kroz video javljanje dati i poznati bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Klasnić koji se i sam suočio sa zatajenjem i transplatacijama bubrega.

Moderator:

• Dalibor Bosančić, urednik i voditelj emisije o zdravlju

Avivin Zdravljak je jedinstvena prilika za sve zainteresirane da postave pitanja na temu kroničnih bubrežnih bolesti te da diskutiraju o svojim iskustvima.

Od 17:00 do 18:00 sati za sve sudionike Zdravljaka organizirano je mjerenje tlaka i šećera u krvi, a očekuju Vas i druge posebne pogodnosti!

• Datum i vrijeme održavanja: srijeda, 31.01.2024.; 18 h (od 17:00 do 18:00 sati - mjerenje tlaka i šećera u krvi)
  • Mjesto održavanja: Poliklinika Aviva, Trpinjska ulica 7, Zagreb, 1. kat

Zbog ograničenog broja mjesta, pozivamo vas da se prijavite putem e-maila na: marketing@poliklinika-aviva.hr.

Veselimo se Vašem dolasku!