Prijavite se na novi AVIVIN ZDRAVLJAK! „Srce i dijabetes - balans za dulji život."

Povodom Svjetskog Dana Srca koji se obilježava u nedjelju 29.9.2024. najavljujemo deveti po redu Avivin Zdravljak pod nazivom "Srce i dijabetes - balans za dulji život."

Zdravljak će se održati u srijedu, 2. listopada 2024. godine, s početkom u 18:00 sati, u prostorijama Poliklinike Aviva. Ovaj edukativni događaj u formi panel rasprave posvećen je temama iz područja kardiodijabetologije. Naši gosti bit će:

• Doc.dr.sc. Miro Bakula, dr.med., specijalist interne medicine, endokrinologije i dijabetologije, Voditelj Odjela za endokrinologiju, dijabetes i bolesti metabolizma KB Sveti Duh
  • Mima Georgieva, dr. med., spec. interne medicine, subspec. kardiologije u Poliklinici Aviva
  • Mislav Šepić, pobjednik TV showa „Život na vagi“
  • glazbenik Damir Kedžo, koji živi s inzulinskom rezistencijom

Panel rasprava Zdravljaka ponudit će vrijedan uvid u praksu liječenja dijabetesa i bolesti srca. Liječnici će podijeliti korisne informacije i savjete za sve koji se suočavaju s ovim bolestima, dok će nemedicinski gosti podijeliti svoja osobna iskustva s dijabetesom i inzulinskom rezistencijom.

Sudionicima Zdravljaka darujemo testiranje na hemoglobin a1c, koji pruža ključne podatke o prosječnoj razini glukoze u krvi u posljednjih 8 do 12 tjedana. Vađenje krvi bit će dostupno prije početka Zdravljaka, od 16:00 sati u laboratoriju Poliklinike Aviva, a rezultati će biti analizirani na kraju samog Zdravljaka. Prilikom dolaska u laboratorij molimo da obavezno napomenete da ste gost Zdravljaka.

Sudjelovanje na Zdravljaku je besplatno uz obveznu prijavu zbog ograničenog broja mjesta (maksimalno 50 osoba) pa preporučujemo zainteresiranima da se prijave čim prije.

Prijave su moguće putem e-maila na: marketing@poliklinika-aviva.hr, uz naznaku "Prijava za 9. Zdravljak: Srce i dijabetes - balans za dulji život" te Vaše osnovne podatke (ime i prezime, kontakt telefon).

Pridružite nam se u važnoj raspravi o zdravlju srca i dijabetesa te saznajte kako postići ravnotežu za dulji i kvalitetniji život!

Veselimo se Vašem dolasku!