Prijavite se na 8. Avivin Zdravljak: „Doživjeti stotu!? Revolucija zdravlja: put ka dugovječnosti uz medicinu životnog stila."

Poliklinika Aviva sa zadovoljstvom predstavlja nadolazeći

Na ovom Zdravljaku želimo objasniti koncept medicine životnog stila koji se temelji na: tjelesnoj aktivnosti i vježbanju, pravilnoj i uravnotežanoj prehrani, zdravim navikama i promjenama u načinu života, uspješnom upravljanju stresom i zdravim društvenim odnosima te na preveniranju kroničnih bolesti.

Vrlo konkretno ćemo se dotaknuti i bolesti odnosno dijagnoza na koje možemo utjecati prehranom i koje zapravo možemo prevenirati odlaskom na redovite sistematske preglede.

O svemu navedenom će otvoreno progovoriti Avivini stručnjaci:

te gosti:

• Glumica Ankica Dobrić
  • Predstavnik Udruge za medicinu životnog stila

Moderator:

Dalibor Bosančić, urednik i voditelj emisije o zdravlju na Novoj TV

Avivin Zdravljak je jedinstvena prilika za sve zainteresirane da poslušaju kako usvojiti i održati zdrave životne navike te kako iste utječu na zdravlje i dugovječnost.

Datum i vrijeme održavanja: srijeda, 05.06.2024.; 18 h

Mjesto održavanja: Poliklinika Aviva, Trpinjska ulica 7, Zagreb, 1. kat

Svi sudionici Zdravljaka ostvaruju pravo na besplatne konzultacije nutricionista.

Za konzultacije je potrebno rezervirati termin.

Zbog ograničenog broja mjesta, pozivamo vas da se prijavite putem e-maila na: marketing@poliklinika-aviva.hr.

Veselimo se Vašem dolasku!