Prijavite se na 7. Avivin Zdravljak: „Jesu li 60-e nove 40-e? Razgovaramo otvoreno o menopauzi.“

Poliklinika Aviva sa zadovoljstvom predstavlja nadolazeći

7. Avivin Zdravljak na temu: „Jesu li 60-e nove 40-e? Razgovaramo otvoreno o menopauzi.“

Na našem 7. Zdravljaku stavljamo naglasak na žensko zdravlje te na ginekološke i uroginekološke promjene kroz koje žene prolaze u menopauzi, a otvoreno ćemo progovoriti i o tome kako se nositi s psihičkim izazovima koje donosi menopauza.

O ovoj temi će s aspekta ginekologije, uroginekologije i psihologije sudjelovati niže navedeni Avivini stručnjaci:

• Jamin Kashwa, dr. med., spec. opstetricije i ginekologije, subspec. humane reprodukcije
  • Leo Žagar, dr. med., spec. ginekologije i opstetricije, subspec. uroginekologije
  • Martina Štrk, mag. psihologije

Iznimno nam je zadovoljstvo najaviti i našu posebnu gošću - Zdenku Kovačiček.

Moderator:

• Dalibor Bosančić, urednik i voditelj emisije o zdravlju na Novoj TV

Ovaj Avivin Zdravljak je idealna prilika za sve zainteresirane da Avivinm stručnjacima postave pitanja te da zajedno i otvoreno diskutiramo o menopauzi.

• Datum i vrijeme održavanja: srijeda, 13.03.2024.; 18 h
  • Mjesto održavanja: Poliklinika Aviva, Trpinjska ulica 7, Zagreb, 1. kat

Zbog ograničenog broja mjesta, pozivamo vas da se prijavite putem e-maila na: marketing@poliklinika-aviva.hr.

Veselimo se Vašem dolasku!